آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»بازارکار و سرمایه»سایر استخدام»جذب مدرس، معلم، دانشجو و دبیر کل ایران
جذب مدرس، معلم، دانشجو و دبیر کل ایران-pic1

جذب مدرس، معلم، دانشجو و دبیر کل ایران

جذب مدرس در سراسر کشور - از تمامی مدرسین گرامی در سراسر کشور دعوت می شود به منظور ثبت آگهی تدریس و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی به وب سایت ایران مدرس مراجعه نمایند. بعد از مراجعه به سایت www.iranmodares.com فرم عضویت در سایت را تکمیل نموده و آگهی تدریس خود را به صورت رایگان ثبت کنید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس ایران بوده و بیش از 15000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید روزانه ایران مدرس در حدود 15000 بوده و در ایام امتحانات به 15000 تا 20000 افزایش می یابد. با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس می توانید به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط باشید.
جذب دانشجو در کل کشور - از تمامی دانشجویان رشته های مختلف در سراسر کشور دعوت می شود جهت عضویت در بزرگترین سایت تدریس ایران و ثبت آگهی تدریس در آن به وب سایت www.iranmodares.com مراجعه نمایند. دانشجویان می توانند به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت به کار تدریس خصوصی بپردازند. با درج آگهی تدریس در ایران مدرس به صورت مستقیم می توانید با متقاضیان تدریس در ارتباط باشید.
وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس ایران بوده و بیش از 8500 مدرس ثبت نامی دارد. کار تدریس به دلیل انعطاف زمانی ای که دارد و همچنین به دلیل درآمد نسبتا خوب آن می تواند گزینه مناسبی برای دانشجویان باشد.
جذب معلم و دبیر - از معلمان و دبیران گرامی در تمامی زمینه ها و رشته ها که در حال حاضر به کار تدریس مشغول بوده و تمایل دارند به فعالیت در زمینه تدریس خصوصی بپردازند دعوت می شود به وب سایت ایران مدرس مراجعه نمایند. - با ثبت آگهی تدریس به صورت رایگان در ایران مدرس می توانید به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط باشید.
دعوت به همکاری تدریس پاره وقت و نیمه وقت - اگر به کار تدریس و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی علاقه دارید، به بزرگترین سایت تدریس ایران مراجعه کنید. اگر علاقه مند هستید شاگردهای بیشتری جذب نموده و از کار تدریس درآمد کسب نمائید، آگهی تدریس خود را در وب سایت www.iranmodares.com ثبت کنید.


آگهی دهنده: ایران مدرس
موقعیت: استان تهران - تهران - سایر استخدام در تهران
به روز شده در:۱۳۹۷/۴/۲۰
بازدید: 1867 بار
ایمیل: